Přihlášení Obnovit heslo

                 Violan Trade Inc. s.r.o.     
... Váš specialista na trh Kazachstánu
Úvodní stránka
Akcie
Služby společnosti
Naši partneři
Reference
Nakladatelství
VIOLAN REVUE
Právní služby
Recenze
Kontaktní údaje


                      Mediální partner českého pavilonu
 
Profil společnosti

Violan Trade Inc. s.r.o.   je marketing a specialista v oboru konsultingových služeb v otázkách obchodu a investic v Republice Kazachstán. Díky nepřetržité práci v regionu jsme schopni okamžitě reagovat na Vaše dotazy a požadavky. Díky našim osobním kontaktům v Kazachstánu a mnohaletým zkušenostem jsme schopni posoudit Vaše návrhy ze všech stran. Přítomnost na cizím trhu, to je první řadě Váš business, nicméně po konzultacích s námi si můžete vést mnohem efektivněji, mluvit se svými spolupracovníky jejich řečí. Z naší strany jsme připraveni zabezpečit propagaci Vaší produkce a služeb na trhu v Kazachstánu. Jsme přesvědčeni, že díky společnému úsilí můžeme dosáhnout hlavního cíle – zvýšení obchodního obratu a upevnění pozic Vaší firmy na kazachstánském trhu.

Budeme rádi oboustranně výhodné spolupráci!       Generální manažer Ing.Viktor Ivanov (Âčęňîđ Čâŕíîâ)
       

        Redakce periodické tištěného vydání VIOLAN REVUE pracuje v rámci společnosti Violan Trade Inc. s.r.o., která je zapsána v registru Ministerstva kultury České Republiky. VIOLAN REVUE oficiálně akreditováno Ministerstvem zahraničních věcí Republiky Kazachstá jako informačné médium České Republiky. Časopis je vícejazyčným prostředkem hromadné komunikace, zabezpečuje informační potřeby podnikatelské sféry v různých zemích s mezinárodní distribucí, včetně státních orgánů, velkých firem, účastníků fór a konferencí, ale také na různých akcích, na Velvyslanectví Republiky Kazachstán v České Republice, Velvyslanectví České Republiky v Republice Kazachstán, na zahraničních zastoupeních a agentuře CzechTrade. Je registrován jako periodické vydání v registru Ministerstva kultury České Republiky pod registračním číslem MK ČR E 21579.
Otevřít (pdf)
       

        Jedním z našich úkolů je navázat přímou výrobní spolupráci mezi českými a kazachstánskými výrobci.

Pokud uvažujete o založení společné výroby nebo o realizaci projektu v Kazachstánu, nabídneme Vám jedinečnou možnost seznámit se s technologiemi kazachstánských podniků, stejně jako Vám poskytneme podpor při hledání kazachstánských partnerů pro Vaše společné projekty.
Pro dosažení těchto cílů jsme se aktivně podílíme na přípravě a průběhu Česko-kazachstánských specializovaných fór a seminářů, a to jak v České republice, tak i v Kazachstánu.

       


Violan Trade Inc.  Vám nabízí unikátní produkt pro zahraniční investory v Kazachstánu, a to komplexní právní audit kazašských společností.. Podle žádosti a v zájmu investora kazašské společnosti, a také se zahraniční účastí.

V souvislosti s tím máme čest nabídnout Vám možnost spolupráce při poradenství a poskytování právní pomoci investorům, kteří mají zájem nebo již podnikají na území Kazachstánu.

Právníci společnosti Violan Trade Inc. s vynikající kvalifikací pracují ve všech velkých městech Kazachstánu.

       Violan Trade Inc. s.r.o.  Copyright 2013   All right reserved