Přihlášení Obnovit heslo

                 Violan Trade Inc. s.r.o.     
... Váš specialista na trh Kazachstánu
Úvodní stránka
Akcie
Služby společnosti
Naši partneři
Reference
Nakladatelství
VIOLAN REVUE
Právní služby
Recenze
Kontaktní údaje


                      Mediální partner českého pavilonu
 
Akce:

"ČESKO-KAZACHSTÁNSKÁ VÝROBNÍ KOOPERACE"  14 března 2018.

Dobrý den, vážené dámy a pánové!

S potěšením Vám posíláme pozvánku na Seminář "ČESKO-KAZACHSTÁNSKÁ VÝROBNÍ KOOPERACE", který se koná 14. března 2018 v Astaně.

Organizátoři konference: Velvyslanectví České Republiky v Kazachstánu ve spolupráci se Svazem strojírenských výrobců Republiky Kazachstán a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR za podpory Ministerstva pro investice a rozvoj Republiky Kazachstán.

Budete mít unikátní možnost seznámit se s nejnovějšími technologiemi a projekty přímo od českých výrobců, a prodiskutovat na plenárním zasedání téma: "Využití českých zkušeností a nejnovějších technologií pro výrobní kooperaci s kazachstánskými partnery", a také se setkat a promluvit si s řediteli českých firem ve formátu B2B o otázkách společné výroby, leasingu a projektového financování. V sestavě české delagece, v čele s velvyslancem České republiky v Republice Kazachstán PhDr. Eliškou Žigovou, se bude konference účastnit 18 firem, které představují státní instituce, finanční instituce a výrobní firmy, které mají zájem hledat kazachstánské partnery pro vzájemnou spolupráci v Republice Kazachstán.

Očekáváme Vás 14. března (středa) 2018 na semináři "ČESKO-KAZACHSTÁNSKÁ VÝROBNÍ KOOPERACE" na adrese: Hotel Diplomat & Business Center, Astana, ul. Konaeva 29/1, sál "Bajterek" - 1. patro.

Registrace účastníků konference se bude konat od 10:00 do 11:00. V případě dotazů se, prosím, obracejte telefonicky přímo na ekonomického diplomata velvyslanectví České republiky v Astaně Mgr. Luboše Jozu: +7 (7172) 660472 (l. 480) nebo pište na e-mail:  commerce_astana@mzv.cz
Otevřít (pdf)
    
    
         Mediální partner
    

Violan Trade Inc. s.r.o.  Copyright 2013   All right reserved