Přihlášení Obnovit heslo

                 Violan Trade Inc. s.r.o.     
... Váš specialista na trh Kazachstánu
Úvodní stránka
Akcie
Služby společnosti
Naši partneři
Reference
Nakladatelství
VIOLAN REVUE
Právní služby
Tisk o nás
Recenze
Kontaktní údaje


                      Mediální partner českého pavilonu
 
Reference


  
  
  
  
Pomoc při organizaci a provedení semináře "Česko-kazachstánská výrobní kooperace" v Astaně, organizovaného Velvyslanectvím ČR v RK ve spolupráci se Svazem kazachstánských strojírenských výrobců (CMK) s podporou Kazachstánu s podporou Ministerstva investic a rozvoje RK a MPO ČR. Řešení organizačních otázek, návrh a tisk banneru semináře, katalogu a propagace pro kazachstánské cílové publikum.


  
Podpora české společnosti DAG-TS s.r.o. ve přípravě a uzavření franchisingové smlouvy s "Kargandským strojírenským konsorciem" za účelem společné výroby protiexplozních pojistek v Kazachstánu. V rámci projektu byly uzavřeny dealerské smlouvy s kazachstánskou firmou "SENIM HOLDING" a ruskou firmou "PSK Export" na celou výrobní sérii DAG-TS.


  
Uzavřena smlouva o dlouhodobém strategickém partnerství s Česko - kazachstánskou energetickou společností CZK. Společná účast na 8. zasedání Kazachstánsko-české mezivládní komise o ekonomické, průmyslové, vědecké a technické spolupráci. Představení českých výrobců technologií a vybavení v oblasti energetiky.


  

Víc ...
  

Víc ...
  

Víc ...
    
  
  
  
  
Příprava a propagace konference v rámci aktivit českého pavilonu EXPO-2017 v době návštěvy podnikatelské mise v čele s ministrem MP ČR Jiřího Havlíčka. Základním cílem rozesíláním pozvánek bylo společně s distribucí časopisu VIOLAN REVUE propagace České Republiky, vědecko-technických úspěchu a pavilonu EXPO-2017.


  
Příprava a propagace konference v rámci aktivit českého pavilonu EXPO-2017 , v době návštěvy podnikatelské mise v čele s ministrem MP ČR Jiřího Havlíčka. Základním cílem rozesíláním pozvánek bylo společně s distribucí časopisu VIOLAN REVUE propagace České Republiky, vědecko-technických úspěchu a pavilonu EXPO-2017.


  
Akreditovaný oficiální mediální partner Kazachstánskočeské energetické konference" v Astaně, organizovaném Ministerstvem energetiky RK, Velvyslanectvím ČR v RK a MPO ČR. Řešení organizačních otázek, návrh a tisk banneru semináře, pozvánek, informačních listů atd., propagace pro kazachstánské cílové publikum.


  

Víc ...
  

Víc ...
  

Víc ...
    
  
  
  
  
(obdoba našeho mysliveckého svazu) s významným Mysliveckým sdružením Jihočeského kraje s cílem podpisu Memoranda o dlouhodobé spolupráci v Loveckém zámku Ohrada.


  
Akreditovaný oficiální mediální partner VII. Astanského ekonomického fóra jehož se účastnilo více než 10.000 návštěvníků ze 150 zemí. Fórum shromažďuje světové lídry, zástupců různých finančních institucí a podnikatelské sféry. Distribuce časopisu VIOLAN REVUE mezi účastníky fóra v ruském a anglickém jazyce. Organizace pavilonu "na klíč" pro české družstvo DUP družstvo Pelhřimov na veletrhu "Vše pro vás" v Astaně, včetně: logistika zboží z České republiky a jeho celní odbavení, návrh a tisk banneru pavilonu, brožur atd, marketing trhu a výprodej zboží. Byly uzavřeny smlouvy s velkoobchodními prodejci.


  
Organizace pavilonu "na klíč" pro české družstvo DUP družstvo Pelhřimov na veletrhu "Vše pro vás" v Astaně, včetně: logistika zboží z České republiky a jeho celní odbavení, návrh a tisk banneru pavilonu, brožur atd, marketing trhu a výprodej zboží. Byly uzavřeny smlouvy s velkoobchodními prodejci.
Organizace pavilonu "na klíč" pro české družstvo DUP družstvo Pelhřimov na veletrhu "Vše pro vás" v Astaně, včetně: logistika zboží z České republiky a jeho celní odbavení, návrh a tisk banneru pavilonu, brožur atd, marketing trhu a výprodej zboží. Byly uzavřeny smlouvy s velkoobchodními prodejci


  

Víc ...
  

Víc ...
  

Víc ...
    
  
           
  
  
  
Podpora při přípravě českého pavilonu na mezinárodní vojenské a aerokosmické výstavě KADEX 2018 v Astaně. Velvyslanectví České republiky zorganizovalo stánek Ministerstva obrany ČR. Výstavu navštívila delegace Ministerstva obrany České republiky v čele s náměstkem ministra Mgr. Danielem Koštovalem.


  
Podpora při přípravě českého pavilonu na /KazFarm-2021 v Nur-Sultane.


  


  

Víc ...
  

Víc ...
       
Obchodní konzultace jsou jednou ze základních sfér naší činnosti. Poskytujeme konzultace ohledně specifické práce na trhu RK velvyslanectví České republiky, státní agentuře CzechTrade a českým společnostem: Mavel a.s., ŠKODA PRAHA a.s., ETD TRANSFORMÁTORY a.s., ZIMATECHNIK s.r.o., TZB Orlová s.r.o., GMR GAS s.r.o., G - Team a.s., Jihostroj a.s., Thermona s.r.o. . Stejně tak poskytujeme konzultace kazachstánským společnostem " " Konsorcium " ", "ORLE", Inženýringová společnost , a dal. ohledně speSvaz Kazachstánu atd. ohledně specifik financování projektů v Kazachstánu českými bankami.

Naše dveře jsou Vám vždy otevřeny!
  

Violan Trade Inc. s.r.o.  Copyright 2013   All right reserved