Přihlášení Obnovit heslo

                 Violan Trade Inc. s.r.o.     
... Váš specialista na trh Kazachstánu
Úvodní stránka
Akcie
Služby společnosti
Naši partneři
Reference
Nakladatelství
VIOLAN REVUE
Právní služby
Recenze
Kontaktní údaje


                      Mediální partner českého pavilonu
 
Vydavatelství

Hlavní činností Vydavatelství VIOLAN REVUE je tvorba specializovaných časopisů na křídovém papíře o ekonomice a průmyslu České republiky a Evropské unie. Vydavatelství je oficiálním informačním partnerem velkých fór, seminářů a mezinárodních výstav, včetně: VII. Astanského ekonomického fóra, českého pavilonu EXPO 2017, česko-kazachstánských konferencí o energetice a výrobní kooperaci. Vydavatelství VIOLAN REVUE vidí svoji úlohu ve formování jednotného informačního prostoru pro profesionální prostředí manažerů a specialistů, jejichž cíl je seznámit se s posledními výsledky vědy a techniky, studium zkušeností svých evropských kolegů. Vadání taktéž seznamuje své zahraniční čtenáře s kulturou a turistikou v České republice.
Otevřít (pdf)
Otevřít (pdf)
Otevřít (pdf)
       
V každém čísle našeho časopisu vždy najdete aktuální rozhovory s ministry a jejich zástupci, velvyslanci, vedoucími odborů a sdružení, byznysmeny. A také tématické články o historii České republiky, známých českých firmách a jejich technologiích. Doufáme, že vždy na stránkách najdete zajímavé a pro vás užitečné informace.  
Stránkách našeho časopisu!
Distribuce časopisu se zaměřuje především na obchodní publikum. Naší cílovou skupinou jsou státní zaměstnanci, podnikatelé i aktivní lidé byznysu. Jelikož máme akreditaci v Kazachstánu, snažíme se být přítomni na velkých fórech a výstavách s množstvím návštěvníků od 10000 lidé (VII. Astanské ekonomické fórum) do 500 000 návštěvníků českého pavilonu EXPO 2017. Náklad časopisu se pohybuje v průměru od 3000 do 5000 výtisků a je distribuován nejen přímo na místě konání akce, ale i na ministerstvech, svazech a velkých národních firmách, stejně jako prostřednictvím Velvyslanectví České Republiky a české státní agentury CzechTrade.

       

       

Vydavatelství také připravuje koncepty, design a tiskne bannery na specializovaná fóra, konference a výstavy, pro podlahové instalace rozměry nejběžnějších 3×6 metrů, tak i velké formáty. Profesionalita našich spolupracovníků, kteří disponují spolehlivými znalostmi a zkušenostmi, umožňuje vytvořit originální design a dělat sazbu tematických katalogů, brožur všechny úrovně obtížnosti a další potřebné rozložení pro tisk v ruštině a češtině.

       


      Novináři:

       


Violan Trade Inc. s.r.o.  Copyright 2013   All right reserved